Töölepingu seadus - kuni 30.06.2009

  • palk-ee
  • Teema autor
  • Administraator
  • Administraator
Veel
14 aastat 9 kuud tagasi #42799 lisas palk-ee
Väljaandja : Riigikogu Akti või dokumendi liik : seadus...

Töölepingu seadus - kuni 30.06.2009

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eliko
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #42800 lisas Eliko
Eliko vastas teemale õppepuhkus
Kas õppepuhkust täiskoormusel õppijal pole võimalik seaduse järgi saada, siis enne juulit 2009? Kui olen juunis bakalaureuse lõpetaja, siis mul pole selleks ajaks ette nähtud õppepuhkust?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Pisi
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #42803 lisas Pisi
Pisi vastas teemale õppepuhkus
Täskoormusel õppijal ei ole õigust saada õppepuhkust välja arvatud juhul kui lõpetab kooli. Koolist pead saama tõendis selle kohta, et sa lõpetad ja esitad tõendi koos avaldusega tööandjale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kats
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #42806 lisas Kats
Kats vastas teemale õppepuhkus
Kas juulist alates on ka täiskoormusega õppides õigus saada õppepuhkust sesside ajaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eliko
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #42817 lisas eliko
eliko vastas teemale õppepuhkus
Kas kuskil seaduses on ka märgitud, et täiskoormusel õppija saab õppepuhkust kui on lõpetaja? Lõpetan nimelt juunis, vana seadus kehtib veel 30. juunini. Ma ei leia kuskilt infot sellekohta. Võtsin küll koolist tõendi, aga väideti, et täiskoormusel õppijale ei võimaldata õppepuhkust, saab ainult palgata puhkust võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tanel
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #42818 lisas Tanel
Tanel vastas teemale õppepuhkus
Kui vara peab õppepuhkusest ette teatama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ebe
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44822 lisas ebe
ebe vastas teemale töölepinguseadus
lugesin praegu teil siin üleval olevat töölepingu seadust ja mind huvitab, kust ma saan lugeda §90-890 kohta? teil on §88, §89 on kehtetu ja siis tuleb kohe §891. mulle meeldis küll kõige enam §893, mis ütleb tööle, aga kas te oskade and ka nõu, kust seda saab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Palk.ee
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44825 lisas Palk.ee
Palk.ee vastas teemale töölepinguseadus
Seadused->Töölepingu seadus saab valida uue kehtiva Töölepingu seaduse --> TÖÖLEPINGU SEADUS - seaduse tekst. Seal avaneb riigiteataja.ee lehel olev kehtiv Töölepingu seaduse tekst. Sellest on välja jäetud §-d 140–189. Millegipärast pole enam viidet eelmisele redaktsioonile. Kõige esimeses Töölepingu seaduse versioonis olid kõik §-id olemas.

§88, §89, §891, §893 - arvatavasti olete valinud Seaduste lehelt --> Töölepingu seadus - kuni 30.06.09. Selle tervikteksti on kõige parem vaadata, kui lehekülje lõpust valite Originaali viite - siis avaneb riigiteataje.ee ja seal on kogu seaduse tekst kõik näha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • küsija
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44844 lisas küsija
küsija vastas teemale töölepinguseadus
Kas oleks võimalik anda link neile puuduolevaile prgh-dele (140-189)? Ma lihtsalt ei suuda neid leida, Riigi Teatajas ka neid polnud, ma ei leidnud igatahes :-(
Töö jääb niiviisi tegemata kui poolikuid seaduseid igal pool pakutakse lugeda ja osa on ära peidetud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 4 kuud tagasi #44845 lisas imelik
imelik vastas teemale töölepinguseadus
TLS riigiteatajas pole poolik, need §-d 140–189 on viited teistele seadustele mida uus TLS mõjutas ja mis sisaldusid TLS eelnõus, nende puudumise pärast ei jää küll ükski töö tegemata, sest kõik seadused on terviktekstina riigiteatajas olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.