Palgatõusu taga on väikefirmad

  • palk-ee
  • Teema autor
  • Administraator
  • Administraator
Veel
18 aastat 8 kuud tagasi #24525 lisas palk-ee
Berit NukaVäikeettevõtetes toimunud palgatõusu taga on konkurents välismaiste tööandjatega ja...

Palgatõusu taga on väikefirmad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • keegi
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24526 lisas keegi
keegi vastas teemale njah
ei tea kust see üle 8000 keskmine palk tuleb, ma tean pataljonide viisi inimesi, kelle palk on umbes 4000 eek, järelikult et eesti keskmine palk ulatuks 8000 eek, peavad teised saama palgaks 12000 eek ...või isegi rohkem, sest neid on ju vähem. Ja seda keskmist palka pole nagu kuulnudki kedagi saavat ...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • minu arvates
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24528 lisas minu arvates
minu arvates vastas teemale njah
tuli see sellest, et puhkuserahad kergitasid seda, palga langusest selles kvartalis ei räägi keegi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • inx
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24533 lisas inx
inx vastas teemale njah
Keskmine palk arvestatakse nende ettevõtete palga järgi, kus on rohkem kui 10 töötajat ja enamasti on sellistes suuremates firmades ka suuremad palgad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • on
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24536 lisas on
on vastas teemale njah
Eks ta nii kipub olem ajah, et suured palgad on meie riigi mastaabis ikka väga suured ja väikesed väga väikesed..sellest see keskmine. 8000 on brutoplak..mis teeb siis kuskil 6000 kätte, mis pealinnas polegi enam nii haruldane kõrge palk.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tean
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24542 lisas tean
tean vastas teemale njah
konkreetset firmat, töötajaid 30, juhataja palk 35000, järgmine palk 7000, teised 4000-5000(palgad brutos). Eks see üks kõrge palk ka tõstab keskmist

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • arvelaud
  • Külastaja
  • Külastaja
18 aastat 7 kuud tagasi #24544 lisas arvelaud
arvelaud vastas teemale njah
Sa võid ju pataljonide viisi inimesi teada, aga keskmise palga moodustab ikka ca. 300 000 inimest. Ja mina tean pataljonide viisi inimesi, kes saavad 15 000 ja rohkem. Liigu õiges seltskonnas!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.