Haigusleht vabadel päevadel.

  • Varbo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30120 lisas Varbo
Töötan graafiku alusel (2 päevast, 2 öist vahetust ja siis 4 vaba päeva). Liiklusavarii tõttu olin vabadest päevadest 4 päeva haiguslehel (esmaspäevast kuni neljapäevani). Palga arvestamisel ei makstud mulle 4 tööpäeva eest kuigi olin graafikujärgselt kõik vahetused tööl. Kas see on normaalne?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Varbo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30121 lisas Varbo
Varbo vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Lisan veel, et kuu normtunnid on täis. Ja veel tahaks teada, et kas siis ka palgas mingi erinevus oleks, kui ma oleksin nendest neljast päevast kahel nädalavahetusel haiguslehel olnud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • :P
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30144 lisas :P
:P vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
kuidas makstakse haigusraha töövötulepinguga

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • palgaarvestaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30145 lisas palgaarvestaja
palgaarvestaja vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
küsimus küll tundub segane mulle, aga nende 4 tööpäeva eest, mis on tegelikult haiguspäevad ei maksta muidugi palka.Haigusrahade arvestusest väga ei tea,aga minu teada ainult vabast vahetusest haiguslehel olles, ei maksta ka haigusrahasid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30147 lisas molly
molly vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
kui normtunnid täis ,peaksid ikka vastavalt nendele palka saama-kõige targem on ikka tööandja käest küsida kuidas arvestati.
plagaarvestajale-mis juttu sa ajad- vabast vahetusest haiguslehel olles ei maksta haigusraha.haigusraha makstakse kalendripäevade eest st ka puhkepäevade eest.haigekassas ei tea keegi kas sul olid graafiku järgi vabad päevad või mitte kui olid hiaguslehel

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Varbo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30178 lisas Varbo
Varbo vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Tänan abi eest. uurisin ka raamatupidamisest ja tuligi välja, et palgaseadus ja raamatupidamisseadus on kirjutatud ainult nn. valgetele inimestele, kes käivad tööl tööpäeviti 8.17. ülejäänud on neegrid ja neilt peabki 7 nahka koorima.
Vahva on ka see, et kui oleksin olnud haiguslehel laup.-pühap. siis neid ei arvestataks ja 2 tööpäeva oleks raamatupidamises päästetud ja nende 2 päeva eest oleksin palga kätte saanud. Nõme värk.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30181 lisas hiir
hiir vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Mulle tundub see raamatupidamisest saadud vastus küll veidike kahtlane. Palga peab välja maksma KÕIGI TÖÖTATUD päevade eest. See, et sina olid haiguslehel, ei anna kellelegi õigust sinu töötatud tööpäevade eest palka kinni pidada.

Võibolla ei ole siin kogu infot kirjas, aga selle info valguses paistab küll vastus veider.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30183 lisas Sirje
Sirje vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Olen Sinuga samal arvamusel. Ja oleme sellistes olukordades alati töötasu välja maksnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teine Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30184 lisas teine Maie
teine Maie vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Soovitan sul oma tööandjaga sellest rääkida. Haiguslehel oleku ajal ei või tõesti töötada ja töötasu saada, kui aga on mõistev tööandja ja tööd oled teinud, siis tööandja saab sulle tasuda kas või preemia näol.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hiir
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 5 kuud tagasi #30186 lisas hiir
hiir vastas teemale Haigusleht vabadel päevadel.
Kui töötaja on haiguslehe ajal tööd teinud, siis peab tööandja sellest haigekassat teavitama, töötajale töötasu maksma ning haigekassa omaltpoolt ei maksa töötajale haigusraha.

Aga antud hetkel sain ma aru, et töötaja haigusleht langes tema graafikujärgsetele vabadele päevadele - seega töötaja EI TÖÖTANUD haiguslehe ajal ja omab täielikku õigust nii haigusrahadele kui töötasule.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.