Puhkusetasu tuleb töötajale välja maksta enne puhkust

  • palk-ee
  • Teema autor
  • Administraator
  • Administraator
Veel
17 aastat 9 kuud tagasi #28473 lisas palk-ee
Triin See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tööandja maksab töötajale puhkuseraha välja hiljem, kui...

Puhkusetasu tuleb töötajale välja maksta enne puhkust

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maigi
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #28474 lisas Maigi
Maigi vastas teemale Küsimus
Minu eelmisest tookohast ütles kaupluse juhataja,et puhkuseraha võib 3päeva kinni hoida.Kuid pole juba 2 kuud raha kätte saanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Raili
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #28477 lisas Raili
Raili vastas teemale Küsimus
Puhkuseraha kinni hoidmise lubamine on jama jutt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 9 kuud tagasi #28486 lisas .
. vastas teemale Küsimus
puhkuseraha tuleb välja maksta eelviimasel tööpäeval enne puhkusele minekut, ilma mingite eranditeta. Nüüd on sul õigus nõuda puhkuse pikendamist maksmisega viivitatud päevade võrra.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maigi
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #28511 lisas Maigi
Maigi vastas teemale Küsimus
Asi on selles,et tulin sealt töölt ära 2 kuud tagasi.1puhkuse,st 2nädalat sain kätte kuid teise poolaaasta puhkuseraha ei kantud minu pangaarvele ja juhataja ütles et seaduses on kirjas,et puhkuseraha on õigus kinni hoida 3päeva.Ja pole siiamaani makstud.Ja kas kassa puudujääk,mis oli 98.-võib palgast kinni pidada ja kas mul on õigus küsida väljavõtet et näha kas mul oli ikka puudujääk,kuna kuskile ma pole allkirja andnud,et ma olen puudujäägi kinni maksnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Külastaja
  • Külastaja
17 aastat 8 kuud tagasi #28513 lisas .
. vastas teemale Küsimus
kui nad suudavad tõestada, et puudujääk on sinu tekitatud, siis võivad nad seda läbi kohtu nõuda, ise palgast kinni pidada ei tohi. Töölt ära tulles tuleb viimasel tööpäeval kõik saada olevad summad välja maksta, midagi peale riiklike maksude ja üksikute seaduses ettenähtud erandite ei tohi kinni pidada ilma töötaja kirjaliku nõusolekuta.
Kui rahad saamata, siis on õigus nõuda lisaks saamata rahadele ka viivist iga maksmisega viivitatud päeva eest keskmise palga ulatuses, nii et kiiresti töövaidluskomisjoni, sest nõude esitamisel on ka oma tähtaeg.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.